Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.25/10
(113 Voto)

Fotot

Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2Mercenaret e papmposhtur 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Battlestar Galactica - Gjak dhe hekur (2012)

  e shtunë
  image
  Filmi zhvillohet si një parasekuencë gjatë luftës së parë të Silonëve. Ndërkohë që beteja mes njerëzve dhe krijesave të tyre Silonëve shpërthen përmes 12 botëve,...
 • Legjenda e Herkulit (2014)

  e shtunë
  image
  Kellan Lutz, Gaia Weiss. Historia epike e heroit legjendar, Herkuli. I tradhtuart nga mbreti e i shitur si skllav, si dënim për një dashuri të ndaluar, Herkuli...
 • Sing si lip yan (1993)

  e shtunë
  image
  While searching for the daughter of a Japanese publishing magnate, private investigator Ryu Saeba and his assistant Kaori are caught up in the middle of a cruise...
 • Gjahtari: Lufta e Dimrit (2016)

  e shtunë
  image
  Eriku dhe luftëtarja e re Sara, të rritur si anëtarë të ushtrisë së Mbretyëreshës së Akullit, Freja, përpiqen ta fshehin dashurinë e tyre të ndaluar ndërkohë që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.