poster

Strafe - nach Ferdinand von Schirach

Strafe - nach Ferdinand von Schirach (2022)

Krim, Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

PëRMBLEDHJE

Six cinematic perspectives. Six artistic visions. Six dramatic stories - an anthological high-end series, based on short stories by Ferdinand von Schirach, as an innovative showcase of six of the most significant and exciting directors.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.