Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • KORTEKSI (2008)

  e enjte
  image
  Çarls Bojer, një mbikëqyrës policie në pension, vendos të transferohet në "Residenca", një institucion i specializuar në çrregullimet neuro-degjenerative. Së...
 • Kush Është Pa Mëkat (2020)

  e enjte
  image
  Genevieve OReilly, Keir ODonnell: Aron Folk rikthehet në qytetin e tij të lindjes për të marrë pjesë në një varrim tragjik. Por rikthimi i tij hap sërish një...
 • Hanibali (2001)

  e premte
  image
  Pasi u eshte arratisur me sukses autoriteteve per vite me radhe, Hanibali jeton paqesisht ne Itali, i maskuar si studiues artesh. Ai trazohet perseri nga telashet...
 • Vrasje në shkëmb (2015)

  e premte
  image
  Këtu, një burrë gjendet i vdekur pasi ka rënë nga kodrat e famshme të Etretatit në Normandi, pranë detit. Policia zbulon një letër kërcënuese në makinë, gjë që i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.