PËRMBLEDHJE

In a world destroyed in a war between man and machine, a hand-stitched doll with the number 9 written on its back comes to life. The world he has awakened in is frightening, but he quickly learns that he is not alone and that there are others like him, also with a single digit written on their back. The first one he encounters is 2 who tells him something of what happened to the world. 2 is also thrilled with the disk 9 is carrying, one with three unique symbols on the front. 9 soon learns that the disk and some of the other dolls who are prepared to die for the good of humankind may be the last hope for man's salvation.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët (2008)

  e mërkurë
  image
  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  Sot
  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
 • Një përbindësh në Paris (2011)

  Sot
  image
  Paris, 1910. Emile, një operator i ndrojtur filmash dhe Raul, një shpikës plot gjallëri e gjejnë veten duke gjuajtur një përbindësh, i cili terrorizon qytetarët....
 • Spongebob - Filmi (2004)

  Sot
  image
  Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.