Vlerësimi: 4.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(8 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një çift martohet në Hauai dhe shkon në udhëtim në det ku gjithçka bëhet tmerr.

Fotot

Muai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjeprues

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Follow Me Quietly (1949)

  image
  For six months, a strangler has terrorized the city. Calling himself The Judge, he's a self-appointed destroyer of 'evil' who only strikes on rainy nights. Police...
 • Korrupsion në Los Anxhelos (1997)

  image
  1950's Los Angeles is the seedy backdrop for this intricate noir-ish tale of police corruption and Hollywood sleaze. Three very different cops are all after the...
 • Kujtimet e një vrasësi (2003)

  image
  Nga regjisori i filmit 'Parazitë', Bong Joon Ho - Fitues i 3 çmimeve Oskar. Bazuar në historinë tronditëse dhe të vërtetë. Viti 1986. Në një provincë të vogël...
 • Mjeshtri i parasë (2016)

  image
  George Clooney, Julia Roberts. Drejtpërdrejt në televizion me programin e tyre 'Mjeshtri i parasë', drejtuesi Li Gejts dhe producentja Pati Fen, përballen me një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.