Vlerësimi: 4.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(8 Voto)

Fotot

Muai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjepruesMuai i mjaltit vdekjeprues

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rashomon (1950)

  image
  A priest, a woodcutter and another man are taking refuge from a rainstorm in the shell of a former gatehouse called Rashômon. The priest and the woodcutter are...
 • Sekreti ne syte e tyre (2015)

  image
  Rei Kasten dhe Xhes Kuper janë dy hetues privatë në një njësi të udhëhequr nga prokuroria. Pasi marrin një informacion anonim për përdhunimin dhe vrasjen e një...
 • Dëborë e njollosur (2017)

  image
  Ricardo Darín. Një tragjedi e vjetër dhe një armiqësi e fjetur do të rizgjohen kur një burrë rikthehet në shtëpinë e vjetër, për të bindur vëllanë që të shesin...
 • Shkrimtari fantazmë (2010)

  image
  Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams. Një shkrimtar anonim pranon të shkruajë kujtimet e një ish-kryeministri. Por shumë shpejt e gjen veten në mes të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.