Fotot

ProgonProgonProgon

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hakmarresit 2: Epoka e Ultratonit (2015)

  e premte
  image
  Kur Toni Stark përpiqet te rindezë një program paqeruajtës të quajtur Ultron, gjërat marrin një kthesë të frikshme dhe Hakmarrësit janë të vetmit që ndoshta mund...
 • Pesha e së shkuarës (2018)

  e premte
  image
  Një detektive policie ribashkohet me njerëzit nga një detyrë e fshehtë në të kaluarën e saj të largët, për të bërë paqe.
 • Truproja e Gruas së Vrasësit (2021)

  e premte
  image
  Truproja i famshëm Majkëll Brajs vijon miqësinë e tij me vrasësin Darius Kinkeid, teksa këtë herë përpiqen të shpëtojnë, Sonian, gruan e këtij të fundit
 • Endrra te verteta (2010)

  e premte
  image
  Dom Kobi nuk vjedh gjëra, ai vjedh ide. Duke e projektuar veten thellë në ndërgjegjen e shënjestrave të tij, ai mund të mbledhë informacione që as hakerat më të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.