poster

Encounter with Danger

Encounter with Danger (2009)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10

PËRMBLEDHJE

As Jack leaves town for business, he seizes the opportunity to take Lori along so that they rekindle their relationship. But when he disappears, Lori discovers that Jack was about to reveal the corruption that exists within the company. All of a sudden, all traces of his existence vanish as well. Does Jack really exist or is he a fragment of Lori's vivid imagination? She sets out on a wild hunt for answers.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Konflikt Interesi (1998)

  image
  Avokati Rik Magruder kalon një aventurë me Mallori Dos. Më pas, rastësisht, ai mëson se babai i saj Diksoni e kërcënon Mallorin dhe kështu ai vë në dispozicion...
 • Zhgënjimi (2008)

  image
  Xhonatan dhe Uajt, janë dy njerëz që rastësisht krijojnë një miqësi, që i çon në një botë lluksi mes femrave joshëse. Në këtë vorbull seksi, Xhonatan akuzohet për...
 • Shkrimtari fantazmë (2010)

  image
  Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams. Një shkrimtar anonim pranon të shkruajë kujtimet e një ish-kryeministri. Por shumë shpejt e gjen veten në mes të...
 • Dolores Claiborne (1995)

  image
  Cathy Bates, Jennifer Jason Leigh. Dy gra, të ndara nga një vdekje...të bashkuara nga një vrasje. Një reportere shkon në një qytet të vogël, ku e ëma është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.