poster

Tamara

Tamara (2023)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PëRMBLEDHJE

Born in 1990, Tamara no longer knows the country she comes from. When her family breaks up, Tamara fights for her parental home, for her relationships - and for her own history.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.