PËRMBLEDHJE

Në një qytet të vogël meksikan, një muzikant endet rrugëve duke kërkuar punë. Do ta ngatërrojnë me një vrasës, do të takohet me një grua të bukur dhe të dy do të hakmerren ndaj njeriut që i shkatërroi jetën.

Fotot

DesperadoDesperadoDesperadoDesperadoDesperadoDesperadoDesperadoDesperado

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.