Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.92/10
(39 Voto)

Fotot

Arma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e PolicisëArma e Zhveshur: Dosjet e Policisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • OPA! (2005)

  Sot
  image
  Prej mijëra vitesh në ishullin magjik grek të Patmos kumbojnë tingujt e muzikës për kërcim dhe të qeshurat e banorëve të tij. Por bashkë me ardhjen e arkeologut,...
 • To Dust (2018)

  Sot
  image
 • Daddy Day Care (2003)

  Sot
  image
 • Der Vorname (2018)

  Sot
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.