PËRMBLEDHJE

Twelve extremely talented men and women have been chosen to be part of the Phaeton mission, a 10-year trek to explore a distant planetary system. In order to endure the stress of being confined to their high-tech vessel, the crew passes the time using advanced virtual reality modules that allow them to take on various identities. But as the ship approaches a critical phase of their journey, a deadly flaw is discovered in the virtual system, forcing them to question if someone onboard might be a killer.

Fotot

VirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtualityVirtuality

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gataka (1997)

  image
  Në një të ardhme jo shumë të largët, një burrë aspak i përsosur do të udhëtojë në hapësirë. Shoqëria e ka kategorizuar Vinsent Frimen si një njeri aspak të...
 • Të mbinatyrshmit (2018)

  image
  Emile Hirsch, Lexy Kolker, Bruce Dern. Një vajzë e vogël, e mbajtur e mbyllur në shtëpi nga babai i saj paranojak, zbulon të vërteta të frikshme kur fillon të...
 • Të harruarit (2004)

  image
  Julianne Moore. Gjithçka që ju kanë thënë deri tani; çdo kujtim që për ju është i shtrenjtë; çdo emocion që keni përjetuar...s'kanë ndodhur kurrë...s'ekzistojnë....
 • Parashikimi (2009)

  image
  Nicolas Cage, Rose Byrne. Një profesor dhe djali i tij, zbulojnë një letër me numra që parashikojnë një të ardhme të frikshme për tokën. I vendosur për të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.