poster

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)

Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Michael Apted

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.11/10
(35 Voto)

Fotot

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderThe Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.