Fotot

Vrapuesi i vdekur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Histori policie (2004)

  image
  Jackie Chan. Inspektori Uing i policisë së Hong Kongut është bërë viktima e një bande të udhëhequr nga Xhoi. Kur e gjithë skuadra e tij vritet, Uingu shndërrohet...
 • Loja e vdekjes (1978)

  image
  Filmi i fundit dhe i papërfundar i Bruce Lee. Pas një atentati të pasukseshëm, një yll kinemaje i arteve marciale hiqet si i vdekur për të zbuluar se cilët janë...
 • Pushtet absolut (1997)

  image
  Clint Eastwood, Gene Hackman, Ed Harris. Një hajdut rastësisht kthehet në dëshmitar okular të një krimi. Gjithçka merr një rrjedhë tjetër në çastin kur zbulohet...
 • Max Payne (2008)

  image
  Mark Wahlberg në rolin e policit rebel i cili vihet në ndjekje të vrasësit që i mori jeten familjarëve dhe ortakut të tij. I betuar për hakmarrje, ai do të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.