Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

Fotot

Mbyllja e rrethitMbyllja e rrethitMbyllja e rrethitMbyllja e rrethitMbyllja e rrethitMbyllja e rrethit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Thirrme me emrin tend (2017)

  image
  Në Italinë e viteve 1980' lind një histori e pazakontë dashurie mes një adoleshenti dhe asistentit të babait të tij profesor. Fitues i çmimit Oskar 2018 për...
 • Reunited at Christmas (2018)

  image
  Frazzled and struggling with writer's block, novelist Samantha (Deloach), along with her boyfriend, heads home to her late grandmother's home to spend Christmas....
 • Nostalgic Christmas (2019)

  image
  Anne Garrison's job as head toy buyer for Sinclair's chain of department stores headquartered in New York City is much different than her toy experience growing...
 • Meet Me at Christmas (2020)

  image
  A woman tries to coordinate her son's Christmas Eve wedding with help from the bride's uncle.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.