poster

Saw 10

Saw X (2023)

Horror, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Meksikë, Kanada

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 28.9.23
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

John Kramer, i sëmurë dhe i dëshpëruar udhëton në Meksikë për një procedurë mjekësore të rrezikshme dhe eksperimentale me shpresën e një kure mrekulli për kancerin e tij, vetëm për të zbuluar se i gjithë operacioni është një mashtrim.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.