poster

Dashuria ime greke 3

My Big Fat Greek Wedding 3 (2023)

Romancë, Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Nia Vardalos

Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10

Fotot

Dashuria ime greke 3

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.