poster

Zemërimi i Bekit

The Wrath of Becky (2023)

Horror, Thriller, Aksion, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(13 Voto)

PëRMBLEDHJE

Dy vjet pasi i shpëtoi një sulmi të dhunshëm në familje, 16 vjeçarja Beki (Lulu Wilson), përpiqet të rindërtojë jetën e saj nën kujdesin e një gruaje të vjetër, me një zemër të madhe. Por kur një grup i njohur si "Burrat fisnikë", hyjnë në shtëpinë e tyre dhe i sulmojnë, duke i marrin edhe qenin e saj të dashur Diego, zemërimi dhe hakmarrja e Bekit, kalon çdo limit.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Festa e Falënderimeve (2023)

    image
    Pas disa incidenteve tragjike që shënuan 'Të premten e zezë', një vrasës misterioz, i cili po kërkon hakmarrje, fillon të masakrojë qytetarët një e nga një....
  • Për darkë me ujkun (2021)

    image
    Një përshtatje e videolojës me të njëjtin titull. Një stuhi dëbore bllokon banorët e një qyteze të cilët po ashtu sulmohen nga një krijesë e çuditshme. Rojtari i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.