Vlerësimi i përdoruesit: 4.1/10
(114 Voto)

Fotot

Epoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e DragonjveEpoka e Dragonjve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
 • Xhek Hanteri dhe thesari i humbur i Ugaritëve (2008)

  image
  Ugarit: Ana, një qytet i lashtë, i zhdukur për mijëra vjet nën rërën e një shkretëtire siriane, u zbulua përsëri në vitin 1922. U rizbulua pa thesarin e tij...
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • Mbreti akrep 3 Beteja finale (2012)

  image
  Victor Webster, Ron Perlman, Billy Zane. Tashmë Mathaius, i ka humbur tokat e tij dhe për t'i rimarrë, ai do të ndihmojë një mbret, i cili është në luftë me të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.