poster

THE SUPER

THE SUPER (1991)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Japoni
Regjia: Rod Daniel

Vlerësimi: 5.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(3 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.