PëRMBLEDHJE

Në Parisin e vitit 1910-të, një përbindësh nis të tmerrojë gjithë qytetin... Por a është ky përbindësh me të vërtetë kaq i frikshëm?

Fotot

Një përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në ParisNjë përbindësh në Paris

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Arturi dhe e padukshmja (2006)

  image
  Kur Bota e Arturit vihet në rrezik, ai do të bashkohet me popullin e vogël të të padukshmëve për të shpëtuar shtëpine dhe thesarin e mrekullueshem nga duart e një...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
 • Xhorxhi kuriozi shkon në perëndim (2020)

  image
  Ndiqni Xhorxhin dhe Tedin, ndërsa udhëtojnë drejt fermës së kushërirës së tyre Xhini për një fundjavë relaksuese në natyrë. Por planet marrin një kthesë tjetër,...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.