Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.09/10
(152 Voto)

Fotot

Apokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akulltApokalipsi i akullt

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Venom 2: Furia e Masakrës (2021)

  image
  Me Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams. Bashkëjetesa midis Eddie Brock dhe alienit Venom, vazhdon të jetë e konfliktuale. Por kur vrasësi i rrezikshëm...
 • Tenet (2020)

  image
  Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në...
 • Xhurasik park 1 (1993)

  image
  Fitues I 3 çmimeve "Oscar". Në një ishull të panjohur nga turistët një njeri ka ndërtuar një park aspak të zakontë. Me anë të klonimit, disa shkencëtarë kanë...
 • Kategoria 7: Fundi i Botës (2005)

  image
  Tornado, stuhi elektrike dhe shkatërrim në masë ndërsa efektet e ngrohjes globale krijojnë një stuhi të madhe e cila kërcënon të copëtojë tokën me një fuqi të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.