Vlerësimi: 4.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.88/10
(40 Voto)

Fotot

Ora më e ErrëtOra më e ErrëtNew RegencyNew RegencyOra më e ErrëtOra më e ErrëtOra më e ErrëtOra më e ErrëtOra më e ErrëtOra më e ErrëtNew RegencyNew RegencyNew Regency

Rishikime


Rishikuar nga emisionar
e diel, 13 shtator 2020 5:50 e pasdites
Koji IQ treba namjestiti za ovaj film? "Umrijet ćete!".... "NEEE", a poslije "Idemo ga spasiti (frenda)" ..... "Zašto?" :DDD Ovakav film može snimiti bilo koji gledatelj sa $100.000 u džepu. Nevidljivi prozirni vanzemaljci, stvarno zahtjevni specijalni efekti. 10-tak minuta filma snimano u 4 ujutro a onda naravno, treba se šetati gradom po mraku zbog vazemaljaca, pa se glumci ne moraju buditi prije podne.
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Watch the Sunset (2017)

  e mërkurë
  image
  In a single afternoon a man comes to grips with the power of his past when his estranged family becomes tangled in its web.
 • Armagedon (1998)

  e mërkurë
  image
  Michael Bay ne kete film 150 milione dollaresh sjell ne skene nje film triller, lidhur me nje asteroid i cili eshte ne kurs perplasjeje me Token, duke nxitur nje...
 • Unidentified (2020)

  e mërkurë
  image
  The story of a hot-headed cop who grows fixated on cracking open a case of arson that left two women dead. Determined to pin the blame on a young Romani man, he...
 • Shpejtesi dhe hakmarrje (2014)

  e mërkurë
  image
  Tobi Marshall një mekanik në vështirësi financiare adhuron garat e shpejtësisë me makina .Ish ortaku i tij Dino Bruster i ngre kurth dhe Marshallin e dënojnë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.