poster

Past Lies

Past Lies (2008)

Dramë | Kanada
Regjia: Terry Ingram

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 2.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.17/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kim Furst (Nicole Eggert) ima odličnu karijeru, supruga koji je voli te sina. No kada je njezin bivši suprug Lawrence Geller (Ty Olsson) pušten iz zatvora, Kim je prisljena vratit se u prošlost koju je nastojala zaboraviti. Lawrence počinje uhoditi Kim te ju ucijeni da mu postane suučesnica u krađi četvrtog najvećeg dijamanta na svijetu koji se nalazi u muzeju u koje radi sadašnji Kimin suprug. Kim u nastojanju da spriječi Lawrenca počinje surađivati s FBI-jevim agentom Goodwinom

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Talea (2013)

  image
  It's summer holidays, and the planned Italian holiday with Jasmin's foster family is just around the corner. Everyone is looking forward to the trip - except...
 • The Bag of Flour (2012)

  image
  Alsemberg, 1975, Sarah an 8-year-old-girl is living in a Catholic foster family. One day, her biological father whom she has never seen before, comes to take her...
 • Bicycle Thieves (1948)

  image
  Ricci, an unemployed man in the depressed post-WWII economy of Italy, gets at last a good job - for which he needs a bike - hanging up posters. But soon his...
 • GJUMI I DIMRIT (2014)

  image
  Dramë (Winter Sleep). Fitues i festivalit të Kanës dhe i dhjetëra çmimeve kinematografike. Ambientuar në Anadollin qendror, filmi analizon marrëdhëniet e Aydin,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.