poster

Baja Oklahoma

Baja Oklahoma (1988)

Komedi, Dramë, Muzike, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Bobby Roth

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007)

  Sot
  image
  Molly Mahoney is the manager of Mr. Magorium's Wonder Emporium, the awesome toy store owned by Mr. Edward Magorium. Molly was a promising composer and piano...
 • Disco (2008)

  Sot
  image
  Didier është një fans 40-vjeçar i muzikës disko. Mashkulli nuk ka punë dhe akoma vazhdon të banojë me nënën e tij. Didier ka një djalë, të cilin nuk e ka parë...
 • Welcome to Mooseport (2004)

  Sot
  image
  Monroe "Eagle" Cole is a former U.S. President ready to settle into a quaint little town named Mooseport. He's ready to take in the lion's share of endorsement...
 • I Djallëzuari (2000)

  Sot
  image
  Eliot Riçards një këshilluesi teknik të paaftë, i cili punon në një kompani telefonike, ka katër vjet që i ka rënë në kokë për Elison Gardnerin. Një mbrëmje, e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.