Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

Loyalty between two friends is stretched to its limit by one's deception.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Forest Killer (2014)

  image
  A young police detective is assigned to a brutal murder case in her hometown. When her brother becomes the prime suspect, she is forced to confront the demons of...
 • Ted Bandi: Gogoli amerikan (2021)

  image
  Një hije endet në autostradat e Amerikës dekadente të viteve 1970, duke gjuajtur për prenë e tij të radhës - emri i tij është Ted Bandi (Chad Michael Murray). Në...
 • Svedok protiv mafije (1998)

  image
  Sammy 'The Bull' Gravano was mafiosi. He started out as a soldier, but his talent for murder, including the slayings of his best friends, his wife's brother and...
 • Medusa's Mystery (2019)

  image
  After finding a golden statuette of Medusa in the depths of the ocean, a young diver mysteriously vanishes. The police detectives discover a curse surrounding the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.