poster

Silberhochzeit

Silberhochzeit (2006)

Dramë, Romancë, Komedi | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.2/10

PëRMBLEDHJE

Based on a short story by Elke Heidenreich, this TV movie focuses on a couple's silver wedding party and the revelation of some bitter, long hidden secrets. Alma and Ben invite their best friends to celebrate their 25th wedding an...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.