poster

The Terrorists!

Die Terroristen! (1992)

Dramë, Thriller, Mister, Krim | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10

PëRMBLEDHJE

A group of terrorists want to 'improve' the political climate in Germany by assassinating a leading politician, but this attempt fails, and somebody notices, that they are planning something.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Semana Santa (2001)

  image
  Festa më spektakolare e Pashkëve në botë. Një mori të penduarish me kapuç parakalojnë nëpër rrugët e lashta e të ngushta.
 • Zemër e vrarë (2015)

  image
  Jessica Biel. Mei, një instruktore joge, e gjen veten të sillet në mënyra që kurrë nuk do të kishte imagjinuar për të mbrojtur motrën biologjike që sapo e ka...
 • Eksperimenti (2010)

  image
  Adrien Brody, Cam Gigandet, Forest Whitaker. Bazuar në një histori të vërtetë! Disa shkencëtarë, rekrutojnë një grup njerëzish për një eksperiment mbi sjelljen...
 • Qyteti i krimit (2019)

  image
  Në qytetin Edison ekziston një rrjet korrupsioni të cilin askush nuk guxon ta sfidojë. Një gazetar i ri zbulon gjithçka dhe është i vendosur të bëj të vërtetën...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.