poster

Blauwasserleben

Blauwasserleben (2015)

Dramë | Gjermani
Regjia: Judith Kennel

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.2/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nuestras madres (2019)

  image
  Guatemala, 2018. The whole country is immersed in the trial of the soldiers who sparked the civil war. Victim statements come one after another. Ernesto is a...
 • 678 (2010)

  image
  In the bustling streets of Cairo, overflowed with people hurrying to their work, life advances in hectic rhythms. Traffic congestion, noise and buses crammed with...
 • Panairi I Kotësive (2004)

  image
  vajza jetime e dy prindërve artistë, braktis jetimoren për tu bërë guvernante, por me ambicien për të arritur sa më lart në jetë. Shoqëria bën të pamundurën për...
 • Ninulla (2014)

  image
  Richard Jenkins, Amy Adams, Jennifer Hudson. Një i sëmurë me kancer vendos që brenda 48 orëve të fikë paisjen mjekësore që e mban gjallë. Vendimi do të ndikojë në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.