Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(2 Voto)

Fotot

Flashback

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Haunted (1964)

  image
  Terrified of being buried alive by mistake, a woman puts a phone in her crypt to be able to call home if she needs help. She dies and nothing happens. One day,...
 • Heshtja e hijeve (2010)

  image
  Pas vdekjes së burrit të saj, besimi i dr. Kera Harding në Zot ishte lëkundur, por jo besimi tek shkenca. Në përpjekje për ta bërë atë të pranojë teoritë e...
 • Nata e djallit - Kapitulli 2 (2013)

  image
  Në kapitullin e dytë të "Nata e djallit", familja e përndjekur Lambert, përpiqet të zbulojë sekretin misterioz që i ka lidhur me botën e përtejme dhe po i...
 • Nata e djallit: Kapitulli 3 (2015)

  image
  Në kapitullin e 3 të 'Nata e djallit', tregohet se si përpara tmerrit që përjetoi familja Lambert, mediumja Elis Rain përdori aftësitë për te kontaktuar me të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.