poster

Four Single Fathers

Four Single Fathers (2009)

Komedi | Itali, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Paolo Monico

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(5 Voto)

Fotot

Four Single FathersFour Single FathersFour Single FathersFour Single FathersFour Single FathersFour Single Fathers

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Taverna (2012)

  Sot
  image
  Kjo dramë/komedi argëtuese që zhvillohet në skenën kulinare emocionuese të San Fransiskos tregon Sal Sartinin, një kuzhinierë të shtënë pas punës i cili duhet të...
 • Fati i Kukit (1999)

  Sot
  image
  Banorët e Holi Springs të Misisipit janë njerëz të qetë e të dashur, me përjashtim të Kamila Diksonit, një regjisore prepotente. Kur Kamila është duke vënë në...
 • Xhaxha Nino (2003)

  Sot
  image
  Familje e gjykuar dhe mjaft e padobishme prapë afrohet, kur nga Italia në Çikago në vizitë të papritur vjen daja i humbur para shumë kohësh Nino.
 • The Night of the Beast (2020)

  Sot
  image
  Two young metalheads coast through Bogota's alleys on the day of Iron Maiden's first ever concert in Colombia. Their day is wrecked and their friendship is tested...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.