poster

Body Language

Body Language

Krim, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: George Case

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.6/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dressed to Kill (1946)

  Sot
  image
  Sherlock Holmes is intrigued when Dr. Watson's friend, Julian 'Stinky' Emery, visits and tells them of a strange robbery at his flat the previous night. Stinky is...
 • Inhale-Exhale (2019)

  Sot
  image
  Irina, a 43 yr old doctor, is returning home from a long term in prison for a crime her family knows she did not commit. Once home, things don't go at all as...
 • Arkitekti (2006)

  Sot
  image
  Leo Uoters (Anthony la Paglia, Pa gjurmë), ëndërrimtar dhe arkitekt sistematik nga Çikagoja, nuk mund të ankojë për mungesë detyrash. Një ditë, me peticion në...
 • Tradhtari tipik (2016)

  Sot
  image
  Perry dhe Gail janë me pushime në Marakesh. Një natë, Perry takon një njeri me emrin Dima, një rus misterioz. Shumë shpejt ai do të zbulojë se ai po pastron para...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.