PËRMBLEDHJE

Pasi që është sërish me Kristinën, bijën të cilën e ka dhënë për adoptim para 18 vitesh, Pejton Mekgruderi akoma mëson se si të bëhet prind. Është e zënë edhe me të shkruarit e rubrikave për “Heart Healer”, si dhe me ruajtjen e lidhjes me kolegun dhe të dashurin King Denvillin. Por kur Kingu i propozon martesë Pejtonit, ajo ka frikë ta pranojë mundësinë për një jetë të cilën e meriton. Një porosi për Pejtonin nga një lexuese besnike e rubrikës së saj, do ta mësojë Pejtonin që, kur bëhet fjalë për sjelljen e vendimeve, ka kohë për kujdes dhe kohë kur duhet të ndiqet zemra.

Fotot

Mundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuriMundësi për dashuri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemi (2020)

  image
  Pasi Abigeil, një nënë beqare e dy fëmijëve, mbetet shtatzënë pas një aventure prej një nate me Benin, dyshja e çuditshme përpiqet që të krijojë diçka që...
 • The Enchanted Christmas Cake (2021)

  image
  After recently losing her grandmother, Gwen is struggling to run their bakery and regain the Christmas spirit. She agrees to work with a celeb chef for his...
 • Love Afloat (2022)

  image
  When Lorelei inherits a shabby sailboat from a distant relative, she hires Rob to help clean, fix and sail it from its present location at a Caribbean island to...
 • Christmas at the Plaza (2019)

  image
  When historian Jessica Cooper (Elizabeth Henstridge) is hired to create the Plaza's annual Christmas display, she finds more than facts, while teaming up with the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.