Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.14/10
(14 Voto)

Fotot

Jane EyreJane EyreJane EyreJane EyreJane EyreJane EyreJane EyreJane EyreJane EyreJane EyreJane Eyre

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Portreti i një vajze në flakë (2019)

  image
  Në një ishull të Bretanjës në fund të shekullit të 18-të, një piktore detyrohet të pikturojë një portret martese të një vajze të re, por pa e kuptuar se ku do ta...
 • Meet Prince Charming (2002)

  image
  Jonathan 'Jack' Harris is a waiter, who hopes to start a newspaper called The Tribeca Times, after the part of Manhattan where he lives, and while struggling to...
 • Përpara agimit (1995)

  image
  Dy njerëz që takohen në udhëkryq dhe i japin çasteve të pritjes një kuptim të ri. Një romancë nën dritat e Vienës. Të dy gjejnë veten tek njëri-tjetri dhe...
 • August 32nd on Earth (1998)

  image
  Young Simone is involved in a near fatal car crash, and as she questions her mortality, she also decides to have a baby. Her candidate for a father is her best...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.