poster

Woche für Woche

Woche für Woche (2009)

Dramë, Komedi | Gjermani
Regjia: Martin Gies

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

PëRMBLEDHJE

Felix Weingarten's parents separate amicably - like they don't forget to emphasize - and for the reason of fairness they decide to share just also their common only son: One week at the mother, one week at the father. For his pare...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.