poster

Der Kommissar und das Kind

Der Kommissar und das Kind (2017)

Thriller, Mister | Gjermani
Regjia: Andreas Senn

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

PëRMBLEDHJE

Martin Bruhl is an investigator who is able to solve the most complex crimes, but who also cannot eat or sleep until he's done so. When a young child is kidnapped, Martin, despite the sleeplessness, is still possibly the only one who can help.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.