Der Andi ist wieder da

Der Andi ist wieder da (2014)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

PëRMBLEDHJE

Andreas had left his small hometown to become an architect in Berlin. On a visit home, he is unable to admit to the family that he has not been very successful. Instead, he acts like a "high flyer" who is only home for a short break.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.