Tür an Tür

Tür an Tür (2013)

Dramë, Komedi, Romancë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.0/10

PëRMBLEDHJE

It could have been so beautiful: after a long search, the aspiring architect Sophie has finally found a dreamlike apartment in an old building - just the thing to move in with her boyfriend Martin. On the spur of the moment, she s...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.