poster

Ten - Omicidi in Serie

Das jüngste Gericht (2008)

Thriller | Austri
Regjia: Urs Egger

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

A series of cruel ritual murders puts Vienna in fear and terror. For the commissar Dorn the case will soon become very personal and has tragic consequences.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.