Der Tote am Strand

Der Tote am Strand (2006)

Dramë, Thriller | Gjermani
Regjia: Martin Enlen

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10

PëRMBLEDHJE

After 15 years in the USA, a woman in her mid-30s returns to Germany to reconcile with her father, who had broken off contact with her. Before the discussion can take place, the father is murdered. In the course of the investigati...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.