poster

I Fshehur

Hidden (2020)

Dokumentar, Afatshkurtër, Muzikë | Iran, Francë
Regjia: Jafar Panahi

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 26.5.23
Vlerësimi: 6.9/10

PËRMBLEDHJE

Dramë e bazuar në një histori të vërtetë, ku një çift i martuar u përball me një problem që shkenca e përshkruan si fenomen parapsikologjik, por tek njerëzit fetarë njihet si pushtimi demonik.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.