poster

The Sinking of the Andrea Doria: The Untold Truth

Il naufragio dell'Andrea Doria - La verità tradita (2006)

Dokumentar | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.5/10

PËRMBLEDHJE

Sixty years on from the disaster, the time has come to reveal the mysteries behind one of the worst marine incidents in history. Including new and exclusive images, finally the pieces of the puzzle can be put together to compile the whole truth about what actually happened to the Andrea Doria on that fateful day.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.