poster

Vater Morgana

Vater Morgana (2010)

Komedi, Dramë | Gjermani
Regjia: Till Endemann

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.7/10

PëRMBLEDHJE

An adult son meets his father again after he left him as a child. They spend some time together and learn a lot about each other.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.