poster

Festung

Festung (2011)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

PëRMBLEDHJE

Johanna (13) is in love – but how is she to enjoy this rush of emotions when her violent prone father is returning to the family home? Torn between the wish to stay true to her father and the love for her boyfriend, Johanna is faced with an impossible decision. A story about family secrets, the chains of family loyalty and the power to break free.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.