Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Tregon historinë e Ember dhe Wade, në një qytet ku banorët e zjarrit, ujit, tokës dhe ajrit jetojnë së bashku.

Fotot

ElementetElementetElementetElementetElementetElementetElementetElementet

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.