poster

Kal Kissne Dekha

Kal Kissne Dekha (2009)

Regjia: Vivek Sharma

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 3.6/10

PëRMBLEDHJE

Nihal Singh from Chandigarh is a seemingly simple yet unconventional boy. He talks too much, questions everything and builds complicated gadgets in this spare time. He has a brilliant mind and an oddball sort of charm. He adores his mother, has dreams of studying in the most elite institute of science and always looks for big ideas in small things. But, there is a big but... Nihal has a secret.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Mbërritja (1996)

    image
    C.Sheen. Një astronom i cili degjonte ne radio sinjale nga hapesira, nje nate has disa zhurma te çuditshme. Ne kerkim te nje shpjegimi, zbulon nje fakt te...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.