poster

Dashuri Në Nju Jork

Happythankyoumoreplease (2010)

Komedi, Dramë, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Josh Radnor
RED tv | Sot | 17:30

Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(5 Voto)

Fotot

Dashuri Në Nju Jork

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Baby Done (2020)

  e premte
  image
  When Zoe and Tim find out they are having a baby, they resolve to not let parenthood change them. While Tim embraces the prospect of fatherhood, Zoe is still...
 • Kronika e Një Gazetari të Dehur (2011)

  e premte
  image
  Në fund të viteve ’50 të shekullit të kaluar, shkrimtari i pasuksesshëm u bë punëtori i gazetës së dështuar në Portoriko, kur bie në kthetra të alkoolit dhe u bë...
 • Takim me prindërit (2000)

  e premte
  image
  Infermieri Greg Fokër takon prindërit e të dashurës së tij përpara se ta propozojë, por babai i saj dyshues është makthi më i keq për ta.
 • Kapedani (1972)

  e shtunë
  image
  Një nga rolet më emblematikë të Albert Vërrisë. Në fshat në krye të kooperativës po komandon një grua dhe xha Sulo i ankohet për këtë shokut të tij Beqo. Ai...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.