Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(236 Voto)

Fotot

Dashnorë ne Nju Jork

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Para se të ndahemi (2014)

  image
  Chris Evans, Alice Eve. Një takim i rastësishëm midis një djali dhe një vajze në stacionin e trenit Grand Central Terminal, do te fillojë një rrugëtim...
 • Fqinja (2004)

  image
  Emili 18 vjeçar është nga ajo raca e nxënësve të shkëlqyer, por që s'ia kanë haberin jetës! Deri ditën kur do të bjerë keq në dashuri me fqinjën e tij të bukur,...
 • Jenny's Wedding (2015)

  image
  Jenny Farrell has led an openly gay life - except with her conventional family. When she finally decides to start a family and marry the woman they thought was...
 • Çeleste dhe Xhesi përgjithmonë (2012)

  image
  Me R.Jones, A.Samberg. Çeleste dhe Xhesi, u martuan të rinj dhe tani që janë rreth të 30-ave, ndodhen në udhëkryq. Ajo mendon se duhet të divorcohen. Por kur ai...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.