Fotot

Zana e dhëmbëveZana e dhëmbëveZana e dhëmbëve© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenFoto: MG RTL D© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenFoto: MG RTL D© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenFoto: MG RTL D© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenFoto: MG RTL D© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenMedia, LLC. All rights reserved.Zana e dhëmbëve© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenFoto: MG RTL DZana e dhëmbëve© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenFoto: MG RTL D© 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation and WaldenFoto: MG RTL D

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shpellari (2018)

  image
  Dagu dhe ndihmësi e tij Bobnari, bashkojnë tribunë e tyre të Epokës së Gurit kundër armikut të madhërishëm, Lordit Nuth dhe qytetit të tij prej bronzi, për të...
 • Skautistët aventurierë (2010)

  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • Ndeshje kozmike: Legjenda e re (2021)

  image
  Animation, Adventure, Comedy, USA, 2021. Ylli i NBA LeBron James bashkohet me Bugs Bunny dhe pjesën tjetër të Looney Tunes për këtë film të shumëpritur
 • Doxhboll (2004)

  image
  Ben Stiller, Vince Vaughn. Loja 'Topa Djegës' në Amerikë quhet Doxhboll. Madje është disiplinë sportive dhe një skuadër e përbërë nga njerëz të zakonshëm po...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.