poster

Una casa e tanti guai

Handwerker und andere Katastrophen (2016)

Komedi | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.9/10

PëRMBLEDHJE

La coppia formata da Silke e Stefan ha sognato a lungo una casa fuori dal caos cittadino. Il momento perfetto sembra essere arrivato: stanno aspettando il loro secondo figlio. E per questo motivo, il capo di Stefan, offre loro la casa di sua madre...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.