poster

The Strays

The Strays (2023)

Thriller, Dramë, Horror | Mbretëria e Bashkuar

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 31.8.23
Vlerësimi: 4.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4.5/10
(2 Voto)

Fotot

The Strays

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.